31. květen 2013 - 14.kolo Kostelec na Hané : SK Březnice 1:8 (0:1)

Branky: 3x P.Gregorová, 3x S.Huťková, 2x V.Kozmíková.
sestava SKB: N.Malotová – S.Huťková, E.Smolková, L.Bukovjanová, V.Vavrušová, Ž.Žabokrtská, V.Kozmíková, Ž.Vaculíková, I.Černá, M.Norová, P.Gregorová.

26. květen 2013 - 21.kolo FK Mutěnice : SK Březnice 3:1 (2:1)

branka: P.Gregorová
sestava SKB: N.Malotová – S.Huťková, V.Kryšpínová, L.Bukovjanová, V.Vavrušová, Ž.Žabokrtská, V.Kozmíková, Ž.Vaculíková, P.Gregorová, M.Norová, K. Jugasová.
střídaly: L.Vaclachová, S.Čichovská

18. května 2013 - 20. kolo SK Březnice : Sokol Nezdenice 6:3 (1:2)

Diváci byli v Březnici určitě spokojení. Derby se však dlouho vyvíjelo příznivě pro hostující kolektiv. Bohatý gólový účet zápasu sice načala v 11. minutě ranou ze dvaceti metrů Huťková, ale pak byl dvakrát úspěšný celek ze Slovácka.

V šestnácté minutě potrestala chybu domácí brankářky Malotové Synčáková a v sedmadvacáté minutě Hanáková po kombinaci se Synčákovou po další chybě březnické defenzivy poslala Nezdenice do vedení na 2:1. Ve druhém poločase už ale domácí tým dominoval. Hned minutu po přestávce Žabokrtská střelou z hranice šestnácky pod břevno srovnala stav na 2:2 a potom postupně Kozmíková a po dvou individuálních akcích Gregorová navýšily vedení kolektivu ze Zlínska na 5:2. Do konce zápasu se ale ještě gólově prosadily Ponížilová a v 89. minutě Kozmíková.

,,V utkání jsme se rozehrávaly pozvolna, ovšem druhý poločas už byl v naší režii. Na našem výkonu se projevily korektury v sestavě a zejména po změně stran se nám fyzicky odpadávající soupeřky dařilo překonávat dobrým pohybem. Zápas jsme nakonec mohly vyhrát i vyšším rozdílem, protože jsme spálily ještě spoustu dalších šancí," informovala stoperka domácího družstva Žaneta Vaculíková.

Branky: Kozmíková 2, Gregorová 2, Huťková, Žabokrtská – Synčáková, Hanáková, Ponížilová.

Březnice: Malotová – Vavrušová, Vaculíková, Huťková, Bukovjanová, Kozmíková, Brzósková, Přibilová, Žabokrtská, Norová, Gregorová. Střídaly: Matulová, Vaclachová, Kubíčková, Čichovská.

11. května 2013 - 19. kolo DFK Holešov : SK Březnice 0:1 (0:0)

Branka: Peťa Gregorová
sestava SKB: N.Malotová – Ž.Vaculíková, V.Kryšpínová, E.Smolková, L.Bukovjanová, V.Vavrušová, I.Černá, M.Přibilová, Ž.Žabokrtská, M.Norová, P.Gregorová.

Střídaly: M.Kubíčková, L.Vaclachová, S.Čichovská.

4. května 2013 - 18. kolo SK Březnice : Vlkoš 4:1 (2:0)

Branky: Soňa Huťková, Žaneta Vaculíková, Iva Černá, Martina Přibilová
sestava SKB: N.Malotová – S.Huťková, L.Matulová, E.Smolková, D.Cibíková, V.Vavrušová, I.Černá, P.Gregorová, M.Přibilová, V.Kozmíková, Ž.Vaculíková.

Střídaly: L.Bukovjanová, L.Vaclachová, S.Čichovská

Trenér: A. Parolek

1. května 2013 - 13. kolo SK Březnice : Brumov 0:3 (0:1)

sestava SKB: N.Malotová - S.Huťková, M.Kubíčková, L.Bukovjanová, P.Gregorová, Ž.Žabokrtská, M.Přibilová, E.Smolková, V.Vavrušová, V.Kozmíková, I.Černá.

Střídaly: S.Čichovská, V.Kryšpínová.

Trenér: A.Parolek

28. duben 2013 - 17. kolo Podivín : SK Březnice 2:0

sestava SKB: N.Malotová, S.Huťková, L.Bukojanová, L.Matulová, D.Cibíková, Ž.Žabokrtská, Ž.Vaculíková, I.Černá, V.Kozmíková, P.Gregorová, K.Jugasová
střídali: S.Čichovská

trenér: A.Parolek

20. duben 2013 - 16. kolo Velké Pavlovice : SK Březnice 4:2

branky: Vaculíková a Přibilová
sestava SKB: N.Malotová, S.Huťková, M.Kubíčková, V.Kryšpínová, V.Vavrušová(C), Ž,Žabkrtská, I.Černá, M.Přibilová, V.Kozmíková, L.Bukojaňová, P.Gregorová
střídali: Vaculíková a Michalíková

!!POZOR!!

Dobrá zpráva, vyhlašuje kontumační výsledek a ruší výsledek dosažený na hřišti.
Protože v utkání 15. kola MSDŽ-B SK Březnice – FK Nové Sady nastoupily za družstvo hostí Kristýna Pikartová a Michaela Mokrušová, které v době utkání neměly platné členství ve
FAČR. přiděluje 3 body a aktivní brankový poměr 3:0 ve prospěch družstva SK Březnice.

13. duben 2013 - 15. kolo BŘEZNICE – NOVÉ SADY 0:4 (0:2)

Březnice se proti nejlepšímu družstvu soutěže držela do čtyřicáté minuty, kdy si dala Vaculíková vlastní gól. Ve 43. minutě se Vavrušová připletla ke druhé brance hostů a vedení 2:0 Nové Sady definitivně psychicky posílilo. Po změně stran už si kolektiv z Hané vývoj střetnutí bez problémů pohlídal. ,,Na zápas jsme se těšily, ale soupeřky v něm byly lepší ve všech fotbalových činnostech. O jasné výhře Nových Sadů rozhodlo, že hostující tým měl na každém postu jednu hodně kvalitní hráčku," uznala obránkyně Březnice Eva Smolková.

Březnice: Malotová – Vavrušová, Vaculíková, Kryšpínová, Smolková, Kozmíková, Černá, Přibilová, Žabokrtská, Gregorová, Huťková. Střídaly: Kubíčková, Jugasová, Bukovjanová, Čichovská.

10. mistrovský zápase: SK Březnice : FK Mutěnice 3:2 (2:2)

Branky: Peťa Gregorová, Verča Kozmíková a Marie Uhlířová.

Sestava SKB: N.Malotová-Ž.Vaculíková(C), V.Kryšpínová, J.Molová, M.Kubíčková(V.Nejezchlebová), V.Vavrušová, M.Uhlířová, M.Přibilová, V.Kozmíková(J.Bobálová), L.Bukojanová(E.Smolková), P.Gregorová.

--------------------------------------------------------------------------------

9. Kolo DFC Nezdenice : SK Březnice (1:1) 2:2

Branky: Brzósková a vlastní

Sestava SKB: N.Malotová-Ž.Vaculíková(C) ,V.Kryšpínová,J.Molová,V.Vavrušová,M.Uhlířová,M.Přibilová, J.Bobálová,V.Kozmíková, L.Bukojanová, K.Brzósková.

Střídaly: K.Jugasová,Ž.Žabokrtská, E.Smolková

8. Kolo BŘEZNICE - DFK HOLEŠOV 3:2 (1:1)

Derby začala Březnice ofenzivně, ale soupeř dlouho dobře organizovanou obranou odolával. V 11. minutě však dorážka Bukovjanové poslala domácí do vedení. V dalším průběhu střetnutí přišly holešovské chvíle. Po půlhodině hry udělala při rozehrávce hrubou chybu Smolková a tu ze sólové akce potrestala Zichalová – 1:1. Také nástup do druhého poločasu se lépe povedl Hanačkám a po pohledné akci s Barborou Poláškovou znovu Zichalová zvrátila výsledek. Březnici se ale přece jenom podařilo otočit vývoj utkání. Individuální průnik Bukovjanové a její střela ze dvaceti metrů znamenala srovnání a vítězný gól pak zařídila z dorážky Vavrušová.

„I bez zranění Zeťkové a také Brzóskové jsme se snažily hrát aktivně. Nicméně chvílemi jsme předváděly upracovaný fotbal. Ke třem bodům nám proto hodně pomohlo štěstí," uznala obránkyně Březnice Eva Smolková.

„Po dlouhé době jsme předvedly dobrý výkon. Trojice Dětská, Zichalová a Baranová dokázala ostatní strhnout k bojovnosti a tím jsme donutily třetí tým tabulky strachovat se o výsledek prakticky až do konce. Jenom škoda, že jsme se snažily neustále držet vysoké tempo, a proto nám v závěru odešla fyzička," litovala trenérka hostů Svatava Ságnerová.

Branky: Bukovjanová 2, Vavrušová – Zichalová.

Březnice: Malotová – Kubíčková, Vaculíková, Smolková, Jana Molová, Kozmíková, Vavrušová, Žabokrtská, Uhlířová, Bukovjanová, Gregorová. Střídaly: Jugasová, Přibilová, Bobálová.

7.Kolo VLKOŠ – BŘEZNICE 0:3 (0:0)

Hostům sice pětapadesát minut trvalo, než za ně z přímého kopu poprvé skórovala Uhlířová.

Ale potom až do konce střetnutí celek ze Zlínska kontroloval vývoj utkání.

„Zápas hodně ovlivnil silný vítr, přesto jsme díky dobře organizované hře nepustili soupeře do žádné výraznější šance," řekla stoperka vítězů Žaneta Vaculíková.

Branky: Uhlířová, Gregorová, Kozmíková.

Březnice: Malotová – Vavrušová, Vaculíková, Kryšpínová, Jana Molová, Kozmíková, Přibilová, Uhlířová, Žabokrtská, Gregorová, Bukovjanová. Střídaly: Kubíčková, Jugasová.

6.Kolo BŘEZNICE – PODIVÍN 4:0 (1:0)

Domácí od začátku utkání plnili roli favorita. Březnice hrála aktivně a její fotbalistky se dostávaly i do slibných příležitostí. První gól však vsítila až ve 21. minutě Brzósková, která zužitkovala pěknou akci Žabokrtské. Březnici uklidnila čtyři minuty po přestávce trefa Gregorové na 2:0.

„Opět jsme podaly týmový výkon. Pozorná obrana dovolila soupeřkám pouze dvě střely. Také jsme vyhrávaly většinu osobních soubojů a prosazovaly jsme se rovněž v koncovce," hodnotila střetnutí vedoucí domácího družstva Eva Smolková.

Branky Březnice: Brzósková 2, Gregorová, Zeťková.

Březnice: Malotová – Vavrušová, Vaculíková, Kryšpínová, Jana Molová, Kozmíková, Přibilová, Uhlířová, Žabokrtská, Brzósková, Gregorová. Střídaly: Kubíčková, Bukovjanová, Bobálová, Zeťková.

22.8. (středa) v 18hod. přátelské zápas v Babicích : SKB 1:6

19.8. (nedělu) přátelské zápas v Nové Sady Olomouc v 16hod.