Březnice Černá Ivana 1 0

Březnice Kryšpínová Veronika 1 0

Březnice Huťková Soňa 1 0

BŘEZNICE – MUTĚNICE 5:2 (3:0)

Region – Dvě kanonýrky se výrazně zviditelnily v 9. kole divize fotbalistek. Valašskomeziříčská Jana Hrazdilová a Eva Sochorová z Brumova vsítily šest branek. Hattrick zaznamenala také Petra Gregorová z Březnice.

V utkání sousedů v tabulce v prvním poločase kralovala Petra Gregorová, která mezi 23. a 36. minutou zaznamenala hattrick. ,,Všechny góly vsítila po pohotových střelách," upřesnila domácí záložnice Žaneta Vaculíková. Po hodině hry vedly domácí 5:0 a kouč Žůrek prostřídal sestavu. ,,Hodně nám pomohlo, že jsme první půli hráli s větrem v zádech. Vysoké vítězství jsme si však zasloužili, protože jsme byli běhavějším týmem a dařila se nám i souhra," tvrdí Vaculíková.

Branky Březnice: Gregorová 3, Žabokrtská 2. Březnice: Malotová – Smolková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Brzósková, Gregorová, Vavrušová. Střídaly: Bukovjanová, Vilhanová, Marková, Čichovská, Norová.

BRUMOV – BŘEZNICE 1:0 (0:0)

Utkání se hrálo na umělé trávě a proto se na malém hřišti moc šancí neurodilo. Brumov byl od začátku iniciativnější, ovšem hosté dlouho dokázali eliminovat převahu Valašek.

,,Březnice pozorně bránila a spoléhala na ojedinělé protiútoky. My jsme se pokoušeli pouze o střely z dálky, kterým však chyběla razance. Ve druhém poločase naše převaha gradovala a po zásluze jsme vsítili alespoň jeden gól. Ten dala v osmašedesáté minutě Cverenkárová, jež dorazila dobře rozehraný rohový kop Sochorové. Zápas jsme možná mohli vyhrát vyšším rozdílem, ale na naší hře se projevily absence posily zadních řad Gabrišové, rychlonohé Buriánkové a také útočnice Jelínkové. Bez nich jsme předváděli upracovaný fotbal a chyběla nám finální přihrávka," hodnotil duel brumovský hlavní vůdce lavičky Robin Sochora.

,,Domácím dělala problémy skutečnost, že jsme dokázali zhustit prostor před naší šestnáckou. K zisku remizi s kvalitním týmem jsme nebyli daleko, protože v první půli se z ojedinělých akcí mohly prosadit Gregorová a Jugasová. Nakonec však Brumov vyhrál zaslouženě, ikdyž Valaškám bylo tentokrát trochu více nakloňěno štěstí. V závěru nám na vyrovnáví už ale chyběly síly," přiznala hostující záložnice Žaneta Vaculíková.

Branka: Cverenkárová. Brumov:Florešová – Kozubíková, Miklasová, Plášková, Presová, Suchánková, Olejníková, Škrabolová, Cverenkárová, Krahulová, Sochorová. Střídaly:Frajtová, Krahulcová. Březnice:Malotová – Smolková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Norová, Gregorová, Jugasová. Střídaly:Bukov­janová, Marková, Vilhanová.

BŘEZNICE – PODIVÍN 4:2 (3:2)

,,Jihomoravankám v úvodní čtvrthodiny vyšly dvě brejkové akce, s kterými se naše defenziva nedokázala vypořádat," uznala záložnice Březnice Žaneta Vaculíková. Ještě do konce půle ale domácí dokázaly vývoj otočit. ,,V přestávce jsme měly v kabině důrazný pohovor a zvýšený hlas trenéra Žůrka nás nabudil k lepšímu výkonu. Ve druhé půli jsme totiž zlepšily pohyb, začala se nám dařit přízemní kombinace a byly jsme důraznější v osobních soubojích," prozradila Vaculíková.

Branky Březnice: Gregorová, Žabokrtská, Norová, Vaculíková. Březnice: Malotová – Kubíčková, Huťková, Kryšpínová, Smolková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Norová, Bukovjanová, Gregorová.

UHERSKÝ BROD – BŘEZNICE 0:4 (0:1)

Po neurovnané první půlce utkání začala po přestávce na hřišti úřadovat Žaneta Vaculíková, která do třiasedmdesáté minuty zaznamenala hattrick. Druhou a třetí branku kanonýrka Březnice ovšem vstřelila z penalty. Hostující záložnice ale byla při chuti až do konce střetnutí, protože po její přesné přihrávce vsítila čtvrtý gól vítězek tvrdou ranou ze šestnácti metrů pod břevno Černá. Uherskému Brodu se opět nedařilo a jeho čekání na první divizní branku už trvá 540 minut

„K lepšímu výsledku nám chyběla aktivnější střelba a také víc důrazu v šestnáctce soupeřek," rezignovaně konstatovala domácí trenérka Zdeňka Skupinová.

,,Jakmile naši hru od pětačtyřicáté minuty oživila střídající záložnice Brzósková, náš herní projev se výrazně zlepšil. Útočnější pojetí jsme rovněž dokázali vyjádřit brankově," pochvalovala si kanonýrka utkání Žaneta Vaculíková.

Branky: Vaculíková 3, Černá. Uherský Brod: Horáková – Straková, Sabina Crlová, Petrková, Slavíčková, Zálešáková, Chmelová, Šmilauerová, Simona Crlová, Marášková, Oharková. Střídaly: Urbancová, Vítková, Klára Pospíšilová. Březnice: Malotová – Kubíčková, Huťková, Smolková, Kozmíková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Vavrušová, Bukovjanová, Gregorová. Střídaly: Brzósková, Jugasová.

BŘEZNICE – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 2:4 (0:1)

Vedoucí celek divize přijel do Holešova po problémech s marodkou pouze s jedenácti hráčkami, přesto se mu podařilo potvrdit pozici lídra soutěže. Hanačky dlouho kontrolovaly hru a z jejich ofenzivního pojetí v 16. minutě Kocurková otevřela gólový účet střetnutí. Po přestávce se hrál víc otevřený fotbal, ale hosté další divizní skalp už nepustili. „V utkání jsme dokázali vyrovnat na 1:1 a 2:2, ovšem Holešovské holky šly záhy brzy znovu do vedení. V konečném účtování tak uspěl kombinačně lepší, avšak také šťastnější tým," uznala kvality soupeřek záložnice Březnice Žaneta Vaculíková.

„Naše vítězství je zasloužené, protože jsme domácí nepouštěli do nebezpečných kontrů. Ani Březnice se však v pohledném zápase neztratila. Domácí fotbalistky byly důsledné v osobních soubojích a nechybělo jim ani potřebné nasazení," rovněž chválil vůdce lavičky Hanaček Slavomír Bednář.

Branky: Vavrušová, Gregorová – Šilhárová 2, Kocurková, Otáhalíková. Březnice: Malotová – Smolková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Žabokrtská, Vaculíková, Vavrušová, Přibilová, Černá, Gregorová. Holešovské holky: Heglasová – Jašková, Mikešová, Tiefenbachová, Voždová, Přikrylová, Šustová, Šilhárová, Otáhalíková, Kocurková, Bunčová.

VLKOŠ – BŘEZNICE 2:1 (1:0)

Březnice sehrála na půdě osmého celku tabulky smolné utkání. Hosté se snažili, ale nedokázali odrazit úvodní tlak Vlkoše, ze něhož domácí vytěžili první gól. Potom se hra vyrovnala a v 70. minutě Gregorová ze sólové akce srovnala stav na 1:1. Jihomoravanky však o pět minut později vsítily vítěznou branku zápasu.

,,Do výsledku se promítla absence dvou našich defenzivních hráček Smolkové a Kryšpínové. Rychlejšímu soupeři tak nucené korektury v naší obraně nahrály k tříbodovému zisku," uznala záložnice Březnice Žaneta Vaculíková.

Branka Březnice: Gregorová. Březnice: Malotová – Vavrušová, Huťková, Kubíčková, Žabokrtská, Norová, Vaculíková, Vaculíková, Přibilová, Jugasová, Gregorová. Střidaly: Bukovjanová.

7.9.2013: BŘEZNICE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:1 (1:0)

Hned po třiceti sekundách získala z první akce Březnice rohový kop a po jeho rozehrání Gregorovou poslala Jugasová domácí do vedení. S přibývajícími minutami aktivita Valašského Meziříčí však sílila, ale domácí defenzíva dlouho odolávala náporu hostů. Valašky se ovšem nakonec přece jenom dočkaly. Sedm minut před koncem faulovala v šestnástce Vaculíková a hosté z penalty Hrazdilovou srovnali stav na 1:1. ,,V duelu jsme podaly dobrý výkon. Byly jsme důsledné v osobních soubojích a účinně jsme narušovaly kombinaci soupeřek. Rovněž jsme se mohly spolehnout na brankářku Malotovou a další povedený zápas má za sebou na podzim gólově obdařená útočnice Karolína Jugasová," hodnotila utkání záložnice Březnice Žaneta Vaculíková.

Branky: Jugasová

Březnice: Malotová – Smolková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Vavrušová, Gregorová, Jugasová. Střídaly: Bukovjanová, Kubíčková.

Trenér: František Žůrek

31.8.2013:  VELKÉ PAVLOVICE – BŘEZNICE 6:0 (5:0)

Březnice po vysoké výhře v minulém kole nad Hovorany utrpěla ve Velkých Pavlovicích debakl. Hosté, kteří nastoupili pouze s jedenácti hráčkama, prohrávali v pětatřicáté minutě už 5:0. „Tlak a brankostroj domácích jsme zastavili, až když jsme provedli změny v v rozložení naší sestavy. Na výsledku se ovšem projevila absence naší hlavní opory Vaculíkové. Citelně nám chyběly také Vavrušová a Přibilová. Bez nich nás Jihomoravanky snadno překonávaly rychlostí. A to nás ještě podržela brankářka Malotová," hodnotila nepovedenou partii obránkyně poraženého celku Eva Smolková.

Březnice: Malotová – Matulová, Kryšpínová, Huťková, Smolková, Michalíková, Norová, Kozmíková, Žabokrtská, Gregorová, Bukovjanová.

24.8.2013:  BŘEZNICE – HOVORANY 6:0 (2:0)

,,Přestože jsme zápas odehrály bez střídání, soupeřky jsme nepustily do vážnější šance. Rovněž mě těší, že jsme na hřišti mezi sebou dobře komunikovaly," pochvaluje si Žaneta Vaculíková.

Branky: Jugasová K., Bukojanová L., vlastní gól, Vaculíková Ž.(z penalty), Vaculíková Ž., Vavrušová V.

Březnice: Matulová – Kubíčková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Smolková, Gregorová, Vaculíková, Vavrušová, Jugasová, Bukovjanová.